Top
Kurumsal

Konut anlayışına farklılık getiren, yaşanabilir, güvenilir ve estetik yapılarıyla sektörde öncü olan Reform Yapı, müşterilerine özel ve nitelikli projeleri ile huzurlu yaşam alanları ve karlı yatırımlar vaat etmektedir. Günümüzdeki projelerinde kaliteyi ön planda tutarak sürekli büyüyen firmamız, sektörel faaliyetleri içerisinde ticari ve konut projelerini profesyonel bir şekilde devam ettirmektedir.

Geçmişten gelen dürüst çalışma ilkesi ile gereksinimlerinizi en iyi şekilde karşılayacak çözümleri en uygun fiyata mal etmek ana felsefemizdir.

Müşterilerimizin beklentilerini istikrarlı kalite anlayışı ile karşılayarak değer yaratmayı esas alan kurumsal yapımız müşteri odaklı çalışma stratejimiz ve rekabetçi büyüme potansiyelimiz ile "en iyi" şekilde değerleri yönetmek.

Kaliteden asla ödün vermeden, çağdaş, optimum maliyetli çözümlerle projeleri, işi taahhüt edilen zamanda, kurallarına göre eksiksiz olarak teslim etmek. Sektöre farklı bir boyut getirerek, genç ve dinamik yapısıyla değişim ve yenilikleri işinin her alanına yansıtmak.

Yılllardır Trakya Bölgesinde inşaat faaliyetlerine devam etmekte olan Reform Yapı, konut inşaa ettiği her yerde yaşam kalitesini yükseltmeyi hedef almaktadır.

Büyüme ve gelişmeyi sürekli kılmak, sektörde ön sıralarda yer almak, planlama, yenilik ve araştırmaya önem vermek, tecrübeli kadromuzu büyütmek, her yıl belirlenen hedefleri aşmaktır.

Kaliteyi bir yaşam biçimi olarak benimseyen firmamız, doğruluk ve güveni en önemli değerleri olarak korumaktadır.